Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
 • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

XV Piknik Seniora - Ługi 2018

Przejdź do - XV Piknik Seniora - Ługi 2018

14 czerwca 2018

W dniu 10 czerwca w Ługach odbył się XV Piknik Klubów Seniora pod nazwą „ I znów zakwitły jabłonie”, którego organizatorem był Urząd Miejski w Dobiegniewie oraz Sołectwo Ługi. Seniorzy z Człopy walczyli o nagrodę główną ,, Złoty mikrofon”.
W tym roku gościło 24 klubów reprezentujących trzy województwa: lubuskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie. Celem imprezy była nie tylko prezentacja dorobku kulturalnego uczestników ale przede wszystkim integracja klubów seniora i możliwość wzajemnego poznania się poprzez wspólne biesiadowanie. Na pikniku Seniorzy mogli spróbować ciast przygotowanych przez gospodynie z Ługów oraz grochówki z wojskowego kotła. Po prezentacji ostatniej grupy seniorów odbyło się wręczenie wszystkim występującym zespołom pamiątkowych statuetek. Naszych seniorów wspierał na miejscu Burmistrz Miasta i Gminy Człopa – Zdzisław Kmieć z małżonką, Radna Jolanta Olkowska. Nasi seniorzy otrzymali wyróżnienie. Gratulujemy!

DZIEŃ DZIECKA

Przejdź do - DZIEŃ DZIECKA

12 czerwca 2018

W dniu 26 maja odbył sie piknik dla najmłdzych z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki, imprezie towaszyszyło wiele atrakcji, konkursów,stoisk handlowych. Odbyły się zawody wędkarskie, strzeleckie oraz bieg przełajowy. Do zabawy zachęcał zespół ,, WESOŁE SZCZURKI",który gościnie wystąpił dla najmłdszych, dużą atrakcją był pokaz akrobatyczny na rowerach, zawodnicy swoimi umiejętnośćiami zachwycili nie tylko najmłodzych rowmież dorośli byli pod dużym wrażeniem sprytu i wytrzymałości zawodników.Przedszkolaki nie zapomniały o świecie mamy i specjalnie z tej okazji oczarowały swoim pokazem tanecznym. Dla umilenia całej zabawy można było zkosztować waty cukrowej, kiełbasek z grilla orzeźwić się napojami i zanurkowć w basenie z kulami.

SPOTKANIE AUTORSKIE z MAGDALENĄ LUDWICZAK

7 czerwca 2018

Spotkanie autorskie z Magdaleną Ludwiczak

W dniu 6 czerwca 2018 roku w Bibliotece  Miejskiej w Człopie odbyło się spotkanie z pisarką, Magdaleną Ludwiczak. Pisarka jest mieszkanką Międzychodu, fascynuje się fotografią, rysunkiem i sztuką, kocha podróże . Pasjonuje się historią i tworzy drzewa genealogiczne swojej rodziny. Debiutowała książką „Cztery rubiny” wielopokoleniową sagą o niezwykłych kobietach. Kolejna powieść, „Dziewczyna z zaułka”, to książka poruszająca kontrowersyjny temat prostytucji. Najnowszą książką autorki jest „Tajemnica błękitnej alkowy” – powieść z wątkiem sensacyjnym. Spotkanie było barwnym opisem przypadków, które okazały się być przeznaczeniem i zaowocowały szeregiem radosnych anegdot. Wiemy , że pisze już kolejną książkę na którą czekają czytelnicy.

Jubileusz 40-lecia Domu Kultury

Przejdź do - Jubileusz 40-lecia Domu Kultury

13 kwietnia 2018

6 kwietnia 2018 roku w PNCKiS odbyło się spotkanie z okazji Jubileuszu 40 –lecia działalności Domu Kultury w Człopie.

40lecie

Czytaj więcej o: Jubileusz 40-lecia Domu Kultury

Warsztaty w Domu Kultury

Przejdź do - Warsztaty w Domu Kultury

5 grudnia 2017

   W dniach 24 i 28 listopada w Domu Kultury odbyły się kolejne warsztaty plastyczne na które przybyła liczna grupa dzieci oraz rodziców. Tematem przewodnim było wykonanie ,,KALENDARZA ADWENTOWEGO”. Kalendarze wykonywane były z papierowych rolek, cukierków i 24 okienek z elementów świątecznych. W każdym okienku był cukierek i zadanie na kolejny dzień adwentu.

Galeria


 • Powiększ zdjęcie zawody wędkarski

  zawody wędkarski

 • Powiększ zdjęcie basen z kulami

  basen z kulami

 • Powiększ zdjęcie wesołe szczurki

  wesołe szczurki

 • Powiększ zdjęcie pokaz akrobatyczny na rowerach

  pokaz akrobatyczny na rowerach

 • Powiększ zdjęcie występ najmłodszych

  występ najmłodszych

 • Powiększ zdjęcie skoki na linach

  skoki na linach

 • Powiększ zdjęcie chłodny parawan wodny

  chłodny parawan wodny

 • Powiększ zdjęcie gry i zabawy

  gry i zabawy

 • Powiększ zdjęcie wręczenie nagród

  wręczenie nagród

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:
Data publikacji:
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin: