Jesteś tutaj: Start / Zajęcia w DK

Zajęcia w DK

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

Koło hafciarskie

17 listopada 2016

Koło prowadzą cztery Panie, które pracują przy tworzeniu różnego rodzaju prac rękodzielniczych. Wykonują ozdoby, kartki świąteczne, serwety, obrazy z nici. Przyuczają młode osoby do tych prac. Panie biorą czynny udział w imprezach środowiskowych poprzez organizowanie  wystaw i stoiska promocyjnego swoich wyrobów. Uczestniczyły w Dniach Człopy, dożynkach Gminnych i Powiatowych.

Koło plastyczne

Przejdź do - Koło plastyczne

17 listopada 2016

W zajęciach uczestniczą dzieci w wieku od 6-13 lat. Zajęcia maja na celu połączenie umiejętności manualnych z wiedzą teoretyczną oraz rozwijanie zdolności myślenia twórczego. Uczestnicy poznawali techniki nakładania farb, tajemnice mieszania kolorów oraz wiele innych  technik. Zespół dzieci wykonuje dekoracje wystawy okolicznościowe oraz bierze udział w konkursach. W ramach koła organizowane są warsztaty okolicznościowe , które również cyklicznie odbywają się w świetlicach wiejskich. Zajęcia prowadzi Agnieszka Ginter.

Koło wokalno-muzyczne

17 listopada 2016

Koło muzyczne prowadzone jest  w każdą środę tygodnia. Zajęcia mają na celu indywidualna naukę na instrumencie jak keyboard oraz naukę umiejętności wokalnych.  Soliści biorą udział w konkursach organizowanych w naszym regionie. Zajęcia prowadzi Instruktor Rafał Medoliński.

Klub Ladies Fit

17 listopada 2016

W ramach zajęć  prowadzona jest ,,Kampania ruchu” dla Pań  /aerobik/ W aerobiku uczestniczyło ok. 40 kobiet. Uczestnicy spotykają się w dniach wtorek-czwartek o godz. 18.00 w Polsko-Niemieckim Centrum Kultury i Sportu w Człopie. Zajęcia prowadzi Straszy Instruktor Jolanta Olkowska.

Salka komputerowa

Przejdź do - Salka komputerowa

17 listopada 2016

W Domu Kultury można  korzystać w godzinach popołudniowych z sali komputerowej. Darmowy dostęp do Internetu cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci, mieszkańców i turystów przebywających na naszym terenie. Obok salki znajduje się sala konferencyjna, która wykorzystywana jest do spotkań, szkoleń i zajęć takich jak gry edukacyjne dla dzieci. Zajęcia prowadzi Instruktor Bożena Olejnik.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:
Data publikacji:
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin: