Wyzwanie taneczne do piosenki „Jerusalema”

Spora grupa osób przyjęła wyzwanie taneczne do piosenki "Jerusalema" ! Jest to południowoafrykański utwór, który zyskał nowe życie dzięki grupie tanecznej z Angolii i daje ludziom na całym świecie poczucie bycia częścią wspólnoty w trakcie izolacji spowodowanej pandemią COVID-19.

Na placu targowym przy ul. Moniuszki zebrała się spora grupa mieszkańców – dzieci, młodzież, osoby dorosłe, a nawet seniorzy. Część śmiałków ćwiczyła wcześniej kroki, jednak chętni, którzy przyszli na wyzwanie i nie znali dokładnie układu zostali przeszkoleni przez instruktora Jolantę Olkowską. Efektem był wspólny taniec mieszkańców naszej gminy, oderwanie się od codziennych trosk i zmartwień oraz wspólna zabawa, której w ostatnim czasie tak nam brakowało. Organizatorem atrakcji był Dom Kultury w Człopie.