WAKACJE 2024 Z DOMEM KULTURY I MIEJSKĄ BIBLIOTEKĄ W CZŁOPIE

Wakacyjną przygodę rozpoczęliśmy w dniu 18.07.2024r. V-tym ,, CZYTANIEM POD CHMURKĄ” organizowanym przez Miejską Bibliotekę w Człopie. Spotkania odbywały się w czwartkowe popołudnia, gdzie mali bajkosłuchacze wsłuchiwali się w wiersze i opowiastki przedstawione przez pracowników Domu Kultury i zaproszonych lektorów.

W tym roku lektorami były pani wiceburmistrz Elżbieta Drab i pani Paulina Drabińska oraz autorka książek dla dzieci i dorosłych pani Magdalena Ludwiczak, z którą odbyły się spotkania autorskie pod patronatem Miejskiej Biblioteki w Człopie.

Oprócz poznawania polskiej literatury mali bajkosłuchacze wcielili się w rolę chemików, artystów tworząc własnoręcznie zdobione torby oraz sportowców. Ich wytrwałość i sumienność została oczywiście nagrodzona.

Dnia 08.08.2024r. nastąpiło podsumowanie i losowanie nagród. Nagrody zostały przyznane w ramach losowania kart uczestników ,,CZYTANIA POD CHMURKĄ”. Nagrody zwycięzcom wręczyły p. wiceburmistrz Miasta i Gminy Człopy Elżbieta Drab i p. dyrektor Domu Kultury p. Jolanta Drabińska.Tego dnia mali czytelnicy oprócz nagród mogli cieszyć się dmuchanymi zamkami, czas zabawy umilała muzyka w tle oraz słodki poczęstunek.

W czasie wakacji w Domu Kultury odbywały się również zajęcia plastyczne i animacyjne gdzie dzieci rozwijały swoją kreatywność i sprawność fizyczną. W wakacyjne wtorki na zajęciach kółka makramowego panie tworzyły makramy. Jedną z prac wykonaną przez uczestniczki kółka makramowego otrzymała pani Magdalena Ludwiczak w podziękowaniu za swoją twórczość i bardzo ciekawe spotkanie autorskie.

DZIĘKUJEMY, ŻE BYLIŚCIE , JESTEŚCIE I BĘDZIECIE.... DO ZOBACZENIA ZA ROK.