Zawody sportowe w ramach Pikniku Rodzinnego 2024

Pierwszymi sportowymi zmaganiami podczas Pikniku Rodzinnego były Zawody Wędkarskie o Puchar Dyrektora Dom Kultury w Człopie. Pierwsze miejsce zajął Lucjan Kijek, drugie Szymon Witczak a trzecie Piotr Nowak. Serdecznie gratulujemy! Dziękujemy za udział w zawodach oraz PZW Koło KARP Człopa za ich zorganizowanie

Turniej Piłki Nożnej o Puchar Urszuli i Grzegorza Maciejasz Admiral-Sport - Hurtownia Artykułów Sportowych .Pierwsze miejsce zdobyło Erico FC, drugie miejsce Grajki, a trzecie Legion Strączno. Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy za udział w turnieju oraz Korona Człopa za jego zorganizowanie.

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Rady Miejskiej w Człopie. Pierwsze miejsce zajął duet Filip Kurasz i Paweł Jaworski, drugie Anna Głowacka-Rusek i Ewelina Ryczek, a trzecie Mariusz Major i Piotr Sawczyszyn. Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy za udział oraz Mariusz Major za pomoc w organizacji turnieju.

Pełen piłkarskich emocji mecz piłki ręcznej pomiędzy zawodnikami Miejsko-Gminny Klub Sportowy Pokolenie Człopa. Serdecznie dziękujemy Pokoleniu za zorganizowanie rozgrywek oraz kibicom za gorący doping!

Mecz piłki siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Człopa rozegrany pomiędzy zaprzyjaźnionymi drużynami z Człopy i Dobiegniewa/Choszczna.

Zwyciężyła drużyna gości - serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy kibicom za doping.

Drużynowy Strzelecki Turniej o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Człopa zorganizowany na strzelnicy myśliwsko-sportowej Koła Łowieckiego Nr 13 Żuraw.

W turnieju rywalizowało 17 drużyn 3-osobowych.

Najlepszy wynik uzyskała drużyna "Tymeccy" - Zbigniew Tymecki, Sebastian Tymecki, Michał Tymecki (291/300), drugie miejsce zajęła reprezentacja Golina - Marcin Wójcik, Maciej Sawczyszyn i Mariusz Sawczyszyn (286/300),

a trzecie drużyna "Witczak" Agnieszka Witczak, Marcin Witczak, Bartłomiej Witczak 285/300).

W turnieju aż czterech zawodników uzyskało maksymalną liczbę punktów - 100 - Sebastian Tymecki, Tomasz Kret i Mariusz Sawczyszyn, który w dogrywce uzyskał tytuł najlepszego strzelca. Najlepsze oko wśród kobiet miała Agnieszka Witczak, która uzyskała maksymalną liczbę punktów -100.

Serdecznie dziękujemy zawodnikom za udział w turnieju oraz za pomoc w organizacji:

Kołu Łowieckiemu Nr 13 Żuraw, LOK Wałcz, Klub Strzelecki LOK Człopa, Nadleśnictwu Człopa, Lasy Państwowe, Polskiemu Towarzystwu Leśnemu, zabezpieczeniu medycznemu Szymon Henszke.

Dziękujemy Kołu Łowieckiemu Nr 13 Żuraw za ufundowanie stoiska z pysznościami oraz Nadleśnictwu Człopa i PTL za stoisko z atrakcjami.

Ostatni z turniejów podczas Pikniku Rodzinnego rozegrany został Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Przewodniczącej Rady Miejskiej Marii Sroczyńskiej. Pierwsze miejsce zajął Piotr Sawczyszyn, drugie Mariusz Major, a trzecie Filip Kurasz.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz pozostałym zawodnikom!

Dziękujemy również Sekcji Tenisa Stołowego za pomoc w organizacji turnieju.